Passat Variant

Sizin kadar özel.

Karakteristik tasarımı ve sportif hatlarıyla Passat Variant görenlerin başını döndürüyor. Üstelik şimdi her zamankinden daha zarif ve etkileyici. Dinamik yapısı, sportif çizgileri ve birinci sınıf tasarım öğeleriyle Passat Variant'tan etkilenmemek mümkün değil.

Passat Variant'ın özgüveninin ne kadar yüksek olduğunu daha ilk bakışta fark edeceksiniz. Highline donanım seviyesinde standart olarak sunulan özgün tasarımlı LED "High" ön farlar, LED stop lambaları ve krom detaylarla zenginleştirilmiş dinamik yan çizgiler, aracın en dikkat çeken dış donanım özellikleri arasında.

Beklentilerinizin ötesinde.

O koltuğa oturduğunuz ilk andan itibaren kendinizi fazlasıyla özel hissedeceksiniz. Passat Variant, güncel 8. Jenerasyonunda da "Passat" markasının gönüllerde taht kuran efsanevi modellerinin en güçlü yönleri olan sadelik, şıklık ve ağırbaşlılığı üzerinde taşıyor.

Ön konsol boyunca bir bütün halinde uzanan krom kaplamalı havalandırma ızgaraları, dış tasarımdaki akıcılığı adeta iç mekâna taşıyor. Tam ortada yer alan ve Passat'ın imzası haline gelen analog saat, Premium Sınıf hissini daha da yukarıya taşıyor.

Eşsiz manevra kabiliyeti...

Passat Variant'ta R-Line Spor Paket ile birlikte opsiyonel olarak sunulan Progresif Direksiyon, düşük hızlarda gerçekleştirilen dönüşlerde direksiyon turunu azaltıyor ve örneğin park manevralarında büyük kolaylık sağlıyor. Aynı şekilde, yüksek hızlarda seyrederken ise ekstra hakimiyet sağlamak için direksiyon turu normal seviyeye geri dönüyor.

Sistem, hıza duyarlı ve hassas çalışma karakteri sayesinde sürücünün hiç de yadırgamayacağı bir sürüş hissini, keskin viraj hakimiyeti ve park manevra kolaylığıyla birleştiriyor. 4,8 metrelik bir station vagonu park etmek, hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Passat Variant Donanım

Passat Variant Teknik

Fiyatları

/
Donanım Seçin         
25 Eylül 2018 / 2018 Model Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Euro 6 Fiyat Listesi (*1-2-3)
Model (*4) Donanım Opak Renk Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı (*1-2-3-8) Seçin         
Passat Variant 1.4 TSI 125 PS DSG Comfortline 246.500,00 TL
Passat Variant 1.4 TSI 125 PS DSG Highline 290.600,00 TL
Passat Variant 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Comfortline 265.300,00 TL
Passat Variant 1.4 TSI ACT 150 PS DSG Highline 309.500,00 TL
Passat Variant 1.6 TDI 120 PS Manuel Comfortline 249.200,00 TL
Passat Variant 1.6 TDI 120 PS DSG Comfortline 281.900,00 TL
Passat Variant 1.6 TDI 120 PS Manuel Highline 292.900,00 TL
Passat Variant 1.6 TDI 120 PS DSG Highline 325.600,00 TL
Passat Variant 2.0 TDI SCR 240 PS 4M DSG Highline 477.600,00 TL
Volkswagen Binek Araç Tavsiye Edilen Aksesuar Vergiler Hariç Net Fiyat Listesi Net Fiyat (TL)
Metalik Renk(*3-5) 1.660,00 TL
Panoramik Açılır Cam Tavan(*3-5) 5.330,00 TL

* 1- Doğuş Otomotiv üretim, ithalat gibi nedenlere bağlı olarak aracın model, standart ve opsiyonel aksesuarlarında, teknik özelliklerinde ve fiyatlarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* 2- Tavsiye edilen bu anahtar teslim fiyat listesi yenisi yayınlanana kadar geçerlidir. Listede belirtilen araçlar stoklarla sınırlıdır. Kesin sipariş verilmesi halinde ifa tarihinde yürürlükte olacak tavsiye edilen fiyat listesindeki fiyatlar geçerli olacaktır. Bu nedenle, aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı değişebilecektir.

* 3- a) Burada belirtilen fiyatlar, standart donanımlı araçlara ait olup, opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır. b) Oryx beyazı ve Nar kırmızı renk seçenekleri opsiyonel olup tavsiye edilen net fiyatı 4.080 TL'dir. c) Bu maddede belirtilen (a) ve (b) seçeneklerinin geçerli olduğu durumlarda, 25 Kasım 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 2016/9542 sayılı “Bazı Mal ve Hizmetlere Uygulanan Katma Değer Vergisi Oranları ile Özel Tüketim Vergisi Oranlarının Yeniden Belirlenmesi Hakkında Karar” uyarınca aracın Özel Tüketim Vergisi matrahı ve vergi oranı ile 05 Aralık 2017 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 7061 sayılı “Bazı Vergi Kanunları ile Diğer Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun” uyarınca MTV tutarı değişebilecektir. Her iki vergi türü nedeniyle oluşabilecek fiyat farkı müşteri tarafından karşılanacaktır. ÖTV ve MTV’deki bu farklar aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.

* 4- Menşei: Almanya

* 5- Araca ilişkin her türlü vergi (ÖTV, KDV, MTV vb.), trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri; resmi tarife değişikliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebileceğinden, bu değişikliklerden kaynaklanabilecek fiyat farkı / farkları müşteri tarafından karşılanacaktır. Tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listesinde belirtilen: A- ÖTV oranları; a) aracın ithalatı aşamasında döviz kurundaki değişiklikler sebebi ile KDV matrahı baz alınarak hesaplandığından, b) 25 Kasım 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 2016/9542 sayılı “Bazı Mal ve Hizmetlere Uygulanan Katma Değer Vergisi Oranları ile Özel Tüketim Vergisi Oranlarının Yeniden Belirlenmesi Hakkında Karar” uyarınca aracın motor silindir hacmi ve ÖTV matrahına göre değişebileceğinden, B- MTV tutarları ise; a) aracın ithalatı aşamasında döviz kurundaki değişiklikler sebebi ile KDV matrahı baz alınarak hesaplandığından, b) 05 Aralık 2017 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 7061 sayılı “Bazı Vergi Kanunları ile Diğer Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun” uyarınca aracın motor silindir hacmi ve taşıt değerine göre değişebileceğinden, her iki vergi türü nedeniyle oluşabilecek fiyat farkı müşteri tarafından karşılanacaktır. ÖTV ve MTV’deki bu farklar aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.

* 6- Trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri plaka bedeli, ruhsat bedeli, ruhsat tescil bedeli ve damga vergisinden ibaret olup, bu bedeller müşteriye aittir.

* 7- Trafik tescil ve ruhsat işlemleri müşteri tarafından veya müşterinin talebi halinde müşteriye vekaleten yetkili satıcı veya yetkili satıcının yetkilendireceği üçüncü şahıslar tarafından yapılabilmektedir. Müşterinin trafik tescil ve ruhsat işlemleri hizmetinin yetkili satıcı veya yetkili satıcının yetkilendireceği üçüncü şahıslar tarafından yapılmasını istemesi halinde, hizmet bedeli yetkili satıcı ile müşteri arasında belirlenir. Bu nedenle, trafik tescil ve ruhsat işlemleri hizmet bedeli yetkili satıcıdan yetkili satıcıya değişkenlik gösterebilir.

* 8- Trafik sigorta poliçe bedeli yukarıda belirtilmiş olan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına dahil olmayıp, bu bedel müşteri tarafından ayrıca ödenecektir.