T-Roc

Kim olduğunu dünyaya göster...

T-Roc’un dış tasarımı sahip olduğu karakteri çekinmeden dışa vuruyor.

İlk bakışta öne çıkan tasarım öğelerinden biri, A sütunundan başlayan ve tavan çizgisini çepeçevre saran parlak krom şerit… Hokey sopası formundaki bu eşsiz tasarım öğesi, aracın coupe-esque tarzını ve tavan uzunluğunu ufacık bir dokunuşla açıkça vurguluyor.

Kalabalığın içinde ilk fark edilen siz olun...

İtiraf edelim, tüm dikkatler üzerimizde toplandığında bir çoğumuz tedirgin oluruz. Ama siz yine de özgüveninizi toplayın, farkınızı ve renkli kişiliğinizi ortaya koymaktan asla çekinmeyin.

Üstelik renkleriniz her ne olursa olsun ve bu renkleri nasıl karıştırırsanız öyle karıştırarak... Farklı renklerde kombin edilebilen tavanıyla T-Roc, şimdi merakla onu izleyen gözlere hazır. Tıpkı sizin gibi...

Işıklar üzerinizde ve sahne sizin...

İnsanların izin hakkınızdaki düşüncelerinin büyük bir kısmı onların üzerinde bırakmış olduğunuz ilk izlenim üzerine kurulur Bu yüzden sahip olduğunuz o yıldız ışığının herkese göstermekten asla çekinmeyin.

T-Roc, özgüveninin kaynağı olan sıra dışı tasarmıyla olduğu kadar, kendine özgü aydınlatma tasarımıyla da bu gerçeğin farkında! Şimdi onun, kendi ışığını nasıl dışa vurduğunu keşfedin.

T-Roc Donanım

T-Roc Teknik

Fiyatları

10 Ekim 2019 / 2019 Model Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Euro 6 Fiyat Listesi (*1-2-3)
Model (*4) Donanım Opak Renk Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı (*1-2-3-8) Seçin         
T-Roc 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Highline 237.700,00 TL
Volkswagen Binek Araç Tavsiye Edilen Aksesuar Vergiler Hariç Net Fiyat Listesi Net Fiyat (TL)
Metalik Renk(*3-5) 1.460,00 TL
Panoramik Açılır Cam Tavan(*3-5) 5.760,00 TL

* 1- Doğuş Otomotiv üretim, ithalat gibi nedenlere bağlı olarak aracın model, standart ve opsiyonel aksesuarlarında, teknik özelliklerinde ve fiyatlarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* 2- Bu fiyat listesindeki fiyatların uygulanmaya başladığı tarih: 10/10/2019'dur. Tavsiye edilen bu anahtar teslim fiyat listesi yenisi yayınlanana kadar geçerlidir. Listede belirtilen araçlar stoklarla sınırlıdır. Kesin sipariş verilmesi halinde ifa tarihinde yürürlükte olacak tavsiye edilen fiyat listesindeki fiyatlar geçerli olacaktır. Bu nedenle, aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı değişebilecektir.

* 3- a) Burada belirtilen fiyatlar, standart donanımlı araçlara ait olup, opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır. b) Farklı renkte tavan seçeneği opsiyonel olup opak renk ile tercih edilmesi durumunda tavsiye edilen net fiyatı 2.440 TL, metalik renk ile tercih edilmesi durumunda tavsiye edilen net fiyatı 3.740 TL'dir. Turmerik sarısı renk seçeneği opsiyonel olup tavsiye edilen net fiyatı 2.230 TL'dir. c) Bu maddede belirtilen (a) ve (b) seçeneklerinin geçerli olduğu durumlarda, yürürlükteki mevzuat uyarınca aracın ÖTV matrahı ve vergi oranı ile MTV tutarı değişebilecektir. ÖTV ve MTV’deki bu farklar aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.

* 4- Menşei: Portekiz

* 5- Tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listesinde belirtilen, araca ilişkin her türlü vergi (ÖTV, KDV, MTV vb.), trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri; A- resmi tarife değişikliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebileceğinden, B- ÖTV oranları, aracın ithalatı aşamasında döviz kurundaki değişiklikler sebebi ile KDV matrahı baz alınarak hesaplandığından, C- Yürürlükteki mevzuat uyarınca; a) ÖTV oranları aracın motor silindir hacmi ve ÖTV matrahına göre değişebileceğinden, b) MTV tutarları aracın motor silindir hacmi ve taşıt değerine göre değişebileceğinden, bu nedenlerle oluşabilecek fiyat farkı/farkları müşteri tarafından karşılanacaktır. Bu farklar aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.

* 6- Trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri plaka bedeli, ruhsat bedeli, ruhsat tescil bedeli ve damga vergisinden ibaret olup, bu bedeller müşteriye aittir.

* 7- Trafik tescil ve ruhsat işlemleri müşteri tarafından veya müşterinin talebi halinde müşteriye vekaleten yetkili satıcı veya yetkili satıcının yetkilendireceği üçüncü şahıslar tarafından yapılabilmektedir. Müşterinin trafik tescil ve ruhsat işlemleri hizmetinin yetkili satıcı veya yetkili satıcının yetkilendireceği üçüncü şahıslar tarafından yapılmasını istemesi halinde, hizmet bedeli yetkili satıcı ile müşteri arasında belirlenir. Bu nedenle, trafik tescil ve ruhsat işlemleri hizmet bedeli yetkili satıcıdan yetkili satıcıya değişkenlik gösterebilir.

* 8- Trafik sigorta poliçe bedeli yukarıda belirtilmiş olan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına dahil olmayıp, bu bedel müşteri tarafından ayrıca ödenecektir.